Par Vilmārs Noma

Vilmārs Noma ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā 10 gadus veiksmīgi darbojas sastatņu nomas un sastatņu tirdzniecības jomā.

Ko mēs darām

Sastatņu noma

Piedāvājam kvalitatīvas un sertificētas fasādes sastatnes.

Montāža un demontāža

Piedāvājam sastatņu montāžas un demontāžas pakalpojumus, ko veic sertificēti darbinieki.

Noma, tirdzniecība un transports

Sastatņu, nomas, tirdzniecības un transporta pakalpojumi, žogi, kāpnes un alumīnija torņi – to visu atradīsiet mūsu piedāvājumā.

Par uzņēmumu Vilmārs Noma

Vilmārs Noma piedāvā profesionālas, itāļu Goffi firmas sastatnes, kā arī Angļu LEWIS alumīnija torņus un alumīnija stalažas. LEWIS alumīnija tornis ir viegli montējams un konfigurējams, līdz ar to ir ļoti plaši pielietojams. Mūsu piedāvātās sastatnes ir izgatavotas no augstvērtīgiem izejmateriāliem, kas nodrošina drošu to izmantošanu un plašu pielietojumu. Tās ir vieglas ar plašām konfigurācijas iespējām, līdz ar to mūsu piedāvātās sastatnes var tikt izmantotas vissarežģītākajos montāžas apstākļos.

Visi mūsu piedāvātie produkti: fasādes sastatnes, alumīnija torņi un atbilst Latvijas nacionālā standartizācijas institūta „Latvijas standarts” LVS N12810 standartiem.

Mūsu Klientiem piedāvājam sastatņu nomas, sastatņu montāžas, sastatņu demontāžas, kā arī sastatņu transporta pakalpojumus. Sniedzam stalažu nomas, stalažu montāžas un demontāžas konsultācijas.

Vilmārs Noma – augstas kvalitātes sastatnes un profesionāla sastatņu īre!

Tikai labākais

9

Labākās kvalitātes aprīkojums

Mūsu piedāvātās sastatnes tiek izgatavotas no augstvērtīgiem izejmateriāliem, garantējot, ka to izmantošana būs droša.

9

Jaunākās tehnoloģijas

Mūsu piedāvātās sastatnes ir viegli montējamas,  konfigurējamas un pielāgojamas vissarežģītākajām montāžas vajadzībām.

9

Sertificēts aprīkojums

Mūsu piedāvātās sastatnes ir sertificētas un atbilst Latvijas nacionālā standartizācijas institūta „Latvijas standarts” LVS N12810 standartiem.

Gadi tirgū

Pabeigtu objektu